Harry Potter a Relikvie smrti

Deník Bridget Jonesové 2: S rozumem v koncích

(Bridget Jones: The Edge of Reason)

Deník Bridget Jonesové 2: S rozumem v koncích Nosič: DVD
Délka:108 minut
Rok:2004
Scénář:Richard Curtis, Andrew Davies, Helen Fielding
Produkce:Universal Pictures
Země:Velká Británie / Francie / Německo / Irsko
Zvuk:Audio Dolby Digital 5.1: česky, anglicky Titulky: české
Homepage/trailer:link
Bonus:Interaktivní menu; Přímá volba scén; Vystřižené scény; Audiokomentář režisérky; Průvodce Thajskem; Velký boj; Mark & Bridget: Navždy?; B. Jones zpovídá C. Firtha; Na skok v Rakousku; Samotářka v Londýně
Běžná cena:399 Kč / 15 €
Naše cena:96 Kč / 4 € (navíc bonus)
akční cena AKČNÍ CENA od 02.10.2008 !
Popis:Renée Zellwegerová, Hugh Grant a Colin Firth se opět setkávají v romantické komedii BRIDGET JONESOVÁ: S ROZUMEM V KONCÍCH. V tomto pokračování DENÍKU BRIDGET JONESOVÉ se setkáváme s titulní hrdinkou tam, kde jsme se s ní rozloučili: šťastnou a spokojenou v náručí vytouženého milence Marka Darcyho (Colin Firth). Mark je zatím uznalý, ohleduplný a tolerantní (takřka) ke všem žárlivým záchvatům. Bridget totiž nejde na mysl, proč by se všechny ženy v Londýně - včetně Markovy nové asistentky - "dlouhonohé hrozby" - nesnažily Darcyho odlákat od baculaté, umíněné a často nevhodně se chovající Bridget, která neustále obtěžuje svým tvrzením: "Já přece nikdy neříkám nic jiného, než pravdu."

Jakmile se na scéně objeví "dlouhonohé nebezpečí", Bridgetiny růžové obláčky, na kterých se až dosud vznášela, náhle zešednou. Stále častější záchvaty sebepodceňování začnou negativně ovlivňovat její lásku s Darcym. Když už se zdá, že rozbouřená hladina jejich vzájemného vztahu se jen tak neuklidní, objeví se na scéně Bridgetin bývalý šéf, zkušený dobyvatel ženských srdcí Daniel Cleaver (Hugh Grant). Bridget se rychle vymaní z trapné situace a upadne do romantického omylu - avšak stále se jí daří prodírat se spletí trapasů a problémů, jaké provázejí každou pracující ženu, zejména když se stala symbolem jako "samostatná hrdinka, která si dovede poradit se životem".
DVD filmy, které si objednali zákazníci zároveň k DVD filmu Deník Bridget Jonesové 2: S rozumem v koncích
Harry Potter a Princ dvojí krve 2DVD Konečně spolu Dárek z lásky
Komentáře k filmu: Deník Bridget Jonesové 2: S rozumem v koncích