Harry Potter a Relikvie smrti

Amarcord

Amarcord Nosič: DVD
Délka:118 min
Kategorie:Story, Drama
Rok:1973
Scénář:Federico Fellini, Tonino Guerra
Kamera:Giuseppe Rotunno
Střih:Ruggero Mastroianni
Hudba:Nino Rota
Země:Itálie / Francie
Obraz:16:9 barevný
Zvuk:anglicky 1.0 / německy 1.0 / maďarsky 1.0 / italsky 1.0 / španělsky 1.0 Titulky:česky, anglicky, německy, francouzsky, chorvatsky, slovinsky, maďarsky, italsky, finsky, španělsky, turecky, řecky, švédsky, portugalsky
Bonus:DVD bonusy:Kinotrailer
Běžná cena:319 Kč / 12 €
Naše cena:191 Kč / 7 € (navíc bonus)
akční cena AKČNÍ CENA od 29.08.2011 !
Popis:Pyšná žena v červeném přitahuje pohledy a obdiv. Vnadná trafikantka podněcuje fantazii dospívajících chlapců. Duševně omezený strýček nalézá útočiště na stromě a oznamuje: "Chci ženskou!" Momenty a události spojené pamětí... a legendární filmový tvůrce ve vrcholné formě.

Amarcord znamená "Pamatuji si" a zachycuje Felliniho pohled na dospívání, přestože v tomto filmu nezobrazuje své vlastní dospívání. Příběh se odehrává v italské vesnici ve třicátých letech dvacátého století. Hormony náctiletých se bouří. Rodina, církev a kamarádství prověřují základy lásky a loajality. Vzestup fašismu je za dveřmi. Sex na každém rohu. Vzpomínky, velké i malé, přetrvávají.... stejně jako přitažlivost tohoto oscarového filmu, který zlatou sošku získal v kategorii Nejlepší cizojazyčný film.
DVD filmy, které si objednali zákazníci zároveň k DVD filmu Amarcord
Atentát Sherlock Holmes Irina Palm Film X
Komentáře k filmu: Amarcord