Harry Potter a Relikvie smrti

Harry Potter a tajemná komnata

(Harry Potter And The Chamber Of Secrets)

Harry Potter a tajemná komnata Nosič: DVD
Délka:161 min
Rok:2002
Scénář:Steve Kloves
Země:USA
Počet nosičů:2
Zvuk:Audio Dolby Digital 5.1ex: česky, anglicky, slovensky Titulky: české, anglické, slovenské
Bonus:Exkluzivní bonusové materiály:
Interaktivní menu; Přímá volba scén; 19 dodatečných/ rozšířených scén, včetně Dobbyho darebností, další dobrodružství s létajícím, autem, děsivé setkání s Malfyovými u Borgina a Burka a mnohem víc!; Sami se snadno vydáte na výpravy za podrobnostmi Tajemné komnaty, Brumbálovy pracovny a Příčné ulice, které se neobjevily ve filmu; Harry, Ron, Hermiona a ostatní studenti a profesoři vyprávějí o natáčení, oblíbených scénách, co si myslí jejich přátelé a o mnohém jiném; Exkluzivní interview s autorkou J. K. Rowlingovou a scénáristou Stevenem Klovesem o filmové adaptaci knížky; Útěk ze Zakázaného lesa, nakouknutí do Komnaty, návštěvy Lockhartovy hodiny a mnohem víc...; DVD-ROM: Čarodějnicky ovládejte svůj počítač hlasem; Sledujte oficiální animované novinky v Bradavicích; Více než 15 animovaných skládaček, transparentních obrázků, spořičů obrazovek, vyhledávaček shod, kouzelnických karet a mnohem víc..
Naše cena:191 Kč / 7 € (navíc bonus)
akční cena AKČNÍ CENA !
Popis:Auta létají, stromy oplácejí rány a záhadný skřítek přichází varovat Harryho Pottera na začátku druhého roku jeho úžasné cesty do světa kouzel. Tento rok v Bradavicích pavouci mluví, dopisy hubují a Harryho znepokojivá schopnost mluvit s hady obrátí jeho přátele proti němu. Od Soubojnického klubu po zákeřný Potlouk, je to rok plný dobrodružství a nebezpečí, ve kterém krvavý nápis na stěně oznamuje: Tajemná komnata byla otevřena. Záchrana Bradavic v této okouzlující adaptaci druhé knihy J. K. Rowlingové vyžaduje od Harryho, Rona a Hermiony veškeré kouzelnické schopnosti a odvahu. Připravte se, že budete tak zaujati až zkameníte, jakmile Harry Potter ukáže, že je nejen kouzelník, ale i hrdina!
Vyskytla se serverová chyba!
DVD filmy, které si objednali zákazníci zároveň k DVD filmu Harry Potter a tajemná komnata
Harry Potter a Princ dvojí krve 2DVD Harry Potter a vězeň z Azkabanu Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Ohnivý pohár
Komentáře k filmu: Harry Potter a tajemná komnata