Harry Potter a Relikvie smrti

3 DVD Pohádky (nejen) pro dospělé s Rudolfem Hrušínským

3 DVD Pohádky (nejen) pro dospělé s Rudolfem Hrušínským Nosič: DVD
Délka:105+93+93 minut
Produkce:Státní fond České republiky
Země:Československo
Počet nosičů:3
Obraz:16:9 černobílý, 16:9 černobílý, 4:3 barevný
Zvuk:Dolby Digital 2.0 česky , titulky: české
Běžná cena:329 Kč / 12 €
Naše cena:290 Kč / 11 € (navíc bonus)
Popis:Adéla ještě nevečeřela: Parodie na rodokapsové detektivky. Detektivní komedie líčí souboj světově proslulého a nepřekonatelného detektiva Nicka Cartera s ďábelským botanikem baronem von Kratzmarem a jeho masožravou rostlinou Adélou.

Tajemství hradu v Karpatech: Hrabě Teleke z Tölökö se svým věrným sluhou Ignácem narazí při svém putování na polomrtvého lesního adjunkta Vilju, který se snažil odhalit tajemství podivného Čertova hradu, na němž prý straší. Hrabě zjistí, že rozpadající se hrad je sídlem zloducha barona Gorce, jež ke svým zločinným záměrům využívá fantastických vynálezů šíleného vědce Orfanika a tuší, že Gorc ve svých zříceninách skrývá jeho snoubenku, operní pěvkyni Salsu…

Tři veteráni: Komediálně laděný pohádkový příběh na motivy knihy Jana Wericha Fimfárum je vyprávěním o lidské touze po štěstí, ale i o marnivosti, pošetilosti a neustálých proměnách života. Hlavními hrdiny příběhu jsou vojenští vysloužilci, kteří věří, že za jejich odvahu se jim dostane všech poct, ale skutečnost je poněkud odlišná. Ve vynikajícím hereckém obsazení filmu dominují v rolích Pankráce, Bimbáce a Serváce Rudolf Hrušínský, Petr Čepek a Josef Somr.
Komentáře k filmu: 3 DVD Pohádky (nejen) pro dospělé s Rudolfem Hrušínským