Harry Potter a Relikvie smrti

Gamer

Gamer Nosič: DVD
nelze objednat
Délka:95 minut
Rok:2009
Scénář:Mark Neveldine, Brian Taylor
Kamera:Ekkehart Pollack
Střih:Peter Amundson, Fernando Villena, Doobie White
Hudba:Robb Williamson, Geoff Zanelli
Země:USA
Obraz:16:9 barevný
Zvuk:Dolby Digital 5.1 česky, anglicky Titulky: české
Homepage/trailer:link
Bonus:•Interaktivní menu
•Výběr scén
Naše cena:Momentálně nelze objednat
Popis:Blízká budoucnost přináší nové zdroje zábavy. Lidé z celé zeměkoule se na síti věnují simulačním hrám, v nichž se v naprosté anonymitě projevují jejich nejskrytější touhy a fantazie. Revoluční hra SPOLEČNOST účastníkům dovoluje kontrolovat a manipulovat se skutečnými lidskými tvory skrz nanobuněčnou technologii. Oslnivá, pulzující a návyková hra se světem šíří jako epidemie a stává se drogou číslo jedna pro milióny lidí.
To vše díky samotářskému géniovi Kenu Castlovi (Michael C. Hall), vizionářskému zakladateli K-SOFT, nejvlivnějšího technologického konglomerátu na světě. Pokud nás SPOLEČNOST nechá žít život skrz jiné, VRAZI nás nechají skrz jiné zemřít. Souboj na smrt, v němž bohatí hráči ovládají mozky odsouzených, začíná a miliardy lidí na celém světě si naladí tento krvelačný souboj, v němž se tvoří, prodávají a likvidují superhvězdy. Kable (Gerard Butler), hráč číslo jedna, má před sebou poslední zápas, který rozhodne o jeho svobodě, rodině a budoucnosti…
Scénář a režii má na svědomí dvojice Mark Neveldine a Brian Taylor, jenž na sebe upozornila před třemi lety hyperakčním snímkem ZASTAV A NEPŘEŽIJEŠ. Divokou kinetiku přenášejí také do svého nejnovějšího projektu Gamer.
DVD filmy, které si objednali zákazníci zároveň k DVD filmu Gamer
Sherlock Holmes Wrestler
Komentáře k filmu: Gamer