Harry Potter a Relikvie smrti

Pátek třináctého [2009]

(Friday the 13th, Pátek 13)

Pátek třináctého [2009] Nosič: DVD
Délka:1hod 37min
Kategorie:Horor
Rok:2009
Země:USA
Zvuk:Audio Dolby Digital 5.1: česky, anglicky, maďarsky, polsky Titulky: české, anglické, chorvatské, řecké, hebrejské, arabské, polské, srbské, bulharské, maďarské, rumunské, slovinské, islandské, portugalské, slovenské, estonské, litevské, lotyšské
Bonus:Interaktivní menu; Přímou volbu scén;
Běžná cena:419 Kč / 16 €
Naše cena:96 Kč / 4 € (navíc bonus)
akční cena AKČNÍ CENA od 04.01.2011 !
Popis:Vítejte zpátky v Crystal Lake, v mrazivém znovuzobrazení kultovního hororu Pátek třináctého.
Clay Miller (Jared Padalecki) se vydává do tajuplných lesů v okolí legendárního jezera Crystal Lake, aby zde pátral po své ztracené sestře, přitom pod tlejícími stromy narazí na zchátralé zbytky starého obydlí. A to není jediné, co vyčkává ukryto v hustém lese. I přes varování policie a místních usedlíků se dá do pátrání po své sestře Whitney (Amanda Righetti). Pomoc mu nabídne Jenna (Danielle Panabaker), mladá dívka, která sem přijala s partou kamarádů ze školy strávit divoký víkend. Všichni zde ale najdou víc, než vůbec chtěli. Aniž tušili, vstoupili do rajónu jedné z nejhrůznějších postav americké filmové historie – děsivého zabijáka vyzbrojeného mačetou, který v Crystal Lake loví nevinné … Jasona Voorheese.
Země v okolí letního tábora Crystal Lake je nasáklá krví. Deset dílů kultovního hororu Pátek třináctého si vybralo svou daň v podobě životů mnoha teenagerů, kteří byli v nesprávný čas na nesprávném místě. Deset dílů také zcela vyčerpalo scenáristickou invenci, takže zpočátku výborná hororová série nabírala čím dál negativnější nádech. Dvacet devět let po jedničce proto spojili síly produkující Michael Bay a režírující Marcus Nispel, kteří už dokázali resuscitovat Texaský masakr motorovou pilou, a natočili legendární horor znovu.
Komentáře k filmu: Pátek třináctého [2009]