Harry Potter a Relikvie smrti

Garfield 1+2 dvojbalení

Garfield  1+2 dvojbalení Nosič: DVD
Režie:Tom Hill
Země:USA
Počet nosičů:2
Zvuk:5.1 anglicky, česky, slovensky
Běžná cena:749 Kč / 28 €
Naše cena:390 Kč / 14 € (navíc bonus)
akční cena AKČNÍ CENA !
Popis:Garfield 1:
Nejlínější kočka na světě má konečně důvod vstát ze svého křesla
Garfield, všemi milovaný kocour, nemůže mít život sladší. Zaparkován na pohodlném křesle před televizí pojídá své oblíbené lasagne a komanduje svého nebohého pána Jona (Breckin Meyer). Garfield je pánem vesmíru. Zamilovaný Jon opět - jako již mnohokrát v poslední době - vezme Garfielda ke krásné veterinářce Lize Wilsonové (Jennifer Love Hewitt). Ta jako vždy konstatuje, že Garfieldovi vůbec nic nechybí, "je to prostě jen spokojená tlustá kočka". Jon od ní tentokrát dostane živé, ocasem vrtící, stvoření, které Garfield ve svém životě rozhodně nepostrádal. "Garfielde, seznam se s Odie, že je to roztomilej psík." Vtipný kocour zůstane poprvé ve svých devíti životech beze slova

Garfield 2:
Garfield, všemi milovaný kocour, odjíždí do Evropy. Cestuje společně se svým věrným parťákem fenkou Odie, aby překvapili svého páníčka Jona (Breckin Meyer), který je právě s přítelkyní Liz (Jennifer Love Hewitt) v Londýně.
Začíná Garfieldovo skutečné dobrodružství, když dojde k jeho záměně za Prince, královskou kočku, která po své zesnulé paničce Lady Eleanor právě zdědila zámek Carlyle.
Gerfield si žije královsky jako "Kočka z Carlyle", má vlastního komorníka Smitheeho (Ian Abercrombie) a sluhy ze všech koutů světa jako Winstona, (velmi) anglického buldoga, McBunnyho, jinak skotského zajíce, Nigela, fretku z Pandžábu, španělského býka Bolero, myš s podivným jménem Já, Claudius, která cituje Shakespeara, a nakonec francouzskou husičku Christophe.
Zatím si pravý Prince užívá obyčejného života, tu skočí do hospůdky, tu si pochutná na lasagních. a líbí se mu to čím dál víc...

Do vyprodání zásob!
DVD filmy, které si objednali zákazníci zároveň k DVD filmu Garfield 1+2 dvojbalení
Atentát Babička - Speciální edice
Komentáře k filmu: Garfield 1+2 dvojbalení