Harry Potter a Relikvie smrti

Střihoruký Edward

(Edward Scissorhands)

Střihoruký Edward Nosič: DVD
Režie:Tim Burton
Délka:103 minuty
Rok:1990
Země:USA
Zvuk:Audio Dolby Digital 2.1: česky, anglicky, maďarsky, polsky Titulky: české, anglické, chorvatské, estonské, maďarské, lotyšské, litevské, polské, slovinské, rumunské
Bonus:Interaktivní menu, Přímá volba scén
Běžná cena:429 Kč / 16 €
Naše cena:194 Kč / 7 € (navíc bonus)
akční cena AKČNÍ CENA od 01.08.2008 !
Popis:Království za ruce by dal hrdina amerického filmu, který sice není tak úplně člověk, přestože se chová lidštěji než většina lidí v jeho okolí. Edward je výtvorem starého vynálezce, který však zemřel dříve než jej stačil dokončit a nahradit důmyslnou sestavu ostrých břitů lidskýma rukama. Edward zůstal úplně sám v chátrajícím hradě a kdovíjak dlouho trvalo, než jej zcela náhodou objevila podnikavá Peggy a vzala s sebou do města. Přestože Edward vypadá jako nějaké hrozivé monstrum, ve skutečnosti je hodný, milý a velmi plachý. Brzy si získá uznání a obdiv svým střihačským uměním, jenže jak už to chodí, jsou i lidé závistiví a zlí, jímž chlapcova obliba nedá spát, obzvláště když si všimnou náklonnosti, kterou chová k hezké dívce Kim.
DVD filmy, které si objednali zákazníci zároveň k DVD filmu Střihoruký Edward
Černý déšť
Komentáře k filmu: Střihoruký Edward
Střihoruký Edward menza 21.10.2006 11:57 odpovědět
Zbožňuji Burtonův styl, má poezii a hravost, vždy hlubokou myšlenku. Tento a mnoho jeho dalších filmů (Ospalá díra, Mrtvá nevěsta, Velká ryba) jedna kvitka vedle druhé.